Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach

  • 264 m²
  • 4 sypialni
  • 4 łazienki

4-pokojowy apartament Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach Dubaj znajduje się w dzielnicy Palm Jumeirah. Zapewnia Wi-Fi oraz parking. Park Wodny Wild Wadi jest w około 7 km, a Siedziba CNN w Dubaju - w około 2 km.

Apartament oferuje balkon i miejsce do siedzenia z widokiem na morze, a także klimatyzację. W obiekcie jest 4 lazienki. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń. Ponadto basen gwarantuje relaksujący pobyt.

Apartament Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Apartament o powierzchni 264 m² oferuje lokalizację przy plaży w ciągu około 30 min jazdy od stacji kolejowej Stacja Business Bay. Goście mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do bezpłatnej plaży. 3 km od apartamentu Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach znajduje się Delfinarium Dolphin Bay.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach Dubaj
Top Floor Penthouse In Oceana With Panoramic Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Top Floor Penthouse In Oceana With Panoramic Views

80 m od nieruchomości
Luxe Studio At Seven Palm With Infinity Pool
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxe Studio At Seven Palm With Infinity Pool

130 m od nieruchomości
USD 186 USD 167
za noc
Popular Seven Palm Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Popular Seven Palm Apartments

8.2
Bardzo dobry 123 opinie
161 m od nieruchomości
USD 219 USD 197
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    30 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    17 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Plaża

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiPAL-AEG-UP2TO
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach jest kuchnia?
      W apartamencie Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    30 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    17 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij